Siatkówka

Medyczny transfer last minute. Martyna Grajber wraca do ŁKS-u Commercecon!

Kontuzja Zuzanny Góreckiej sprawiła, że na końcówkę walki o złoty medal mistrzostw Polski ŁKS Commercecon Łódź został z okrojonym składem przyjmujących. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klubowi przysługiwał transfer medyczny, z czego zdecydowano się skorzystać.

Skład Łódzkiego Klubu Sportowego na końcówkę bieżących rozgrywek wzmocni dobrze znana w Łodzi Martyna Grajber-Nowakowska. Przyjmująca występowała w biało-czerwono-białych barwach w poprzednim sezonie, po czym przeniosła się do włoskiego Unionvolley Pinerolo. 

Włoski klub ligowe zmagania zakończył na 12 miejscu, ale dzięki wygranej w fazie play-out utrzymał się Serie A. Teraz Grajber wraca do Łodzi walczyć o swoj trzeci tytuł mistrzowski, jednocześnie łatając dziurę po kontuzjowanej Zuzannie Góreckiej. 

Martyna, witamy z powrotem! 

fot. ŁKS Commercecon Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119