Siatkówka

Pójść za ciosem! Zapowiedź spotkania z Developrsem Rzeszów

Nadszedł czas na trzecie starcie między ŁKS-em Łódź a Developresem Rzeszów! W dwóch zaciętych meczach, obie drużyny odniosły po jednym zwycięstwie. W środę o godzinie 17:30 na parkiecie zobaczymy walkę o prymat i przewagę, która może zadecydować o dalszych losach tej siatkarskiej batalii.

ŁKS Łódź i Developres Rzeszów wykazują się równą siłą i walką na boisku, co potwierdza wynik dotychczasowej rywalizacji. Pierwszy mecz padł łupem Developresu, który zagrał znakomicie wygrając w Łodzi 3:1, ale Wiewióry odpowiedziały mocnym rewanżem odradzając się przy stanie setowym 0:2 na 3:2.

Teraz nadchodzi moment, w którym obie drużyny wiedzą, że zwycięstwo w tym meczu przyniesie im kluczową przewagę w dalsz boju o mistrzowski tytuł. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas prawdziwe siatkarskie widowisko pełne napięcia, zaciętej walki i nieprzewidywalnych momentów. Która drużyna wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

Odpowiedź poznamy już w środowy wieczór w Sport Arenie o godzinie 17:30, a transmisje z tego spotkania będzie można śledzić na Polsat Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119