Kinga Drabek: Jestem dumna z mojej drużyny

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź pewnie pokonały Ita Tools Stal Mielec 3:0! Po meczu kilka słów udzieliła libero łódzkiej drużyny, Kinga Drabek. 

O odrobieniu strat w drugim secie:

– Wydaje mi się, że te pewność siebie przyszła już w meczu z Chemikiem Police. Po tym meczu myślę, że ruszyła ta gra w dobrą stronę. Przez to w drugim secie wiedziałyśmy, że go wygramy i myślę, że naszą wiarą i taką upartością doszłyśmy do tego, że zwyciężyłyśmy ten set. Jestem bardzo dumna z drużyny, że wyszła z takiego wyniku jaki był. 

O dobrej grze całej drużyny:

– Ja jestem zadowolona z całej naszej drużyny. Myślę, że trener dał pograć wszystkim zawodniczkom. Wiadomo, że Mielec to nie jest też drużyna z górnej półki, ale bardzo ciężko się gra z takimi zespołami. Jestem dumna z mojej drużyny, że tak ładnie zagrałyśmy. 

O długiej przerwie przed kolejnym spotkaniem:

– Teraz dostałyśmy dwa dni wolnego, więc w końcu można świętować. Przez ostatnie dwa tygodnie miałyśmy strasznie dużo pracy. Wyjazdy, mecze, treningi. Będzie cisza przed burzą. Teraz tydzień trenowania, ale za chwilę znowu nas czeka dużo grania, ale jesteśmy na to przygotowane. Było tak też w zeszłym sezonie.