Siatkówka

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w „Drużynie 5. kolejki” TAURON Ligi!

Aż cztery siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź po meczu z #VolleyWrocław znalazły uznanie w oczach redaktorów oficjalnego portalu Tauron Ligi. W pierwszej drużynie 5. kolejki znalazła się Valentina Diouf, a trzy kolejne zawodniczki uplasowały się na ławce rezerwowych.

Diouf była zdecydowanie najlepszą atakującą minionej kolejki. Włoszka miała 83-procentową skuteczność w ataku (na 23 próby), nie popełniając żadnego błędu i nie dając się zablokować. Tylko cztery jej zbicia nie przyniosły punktów. To pozwoliło „Łódzkiej Wiewiórze” znaleźć się w drużynie 5. kolejki Tauron Ligi.

Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź w drużynie kolejki (pierwsza szóstka):

Kamila Witkowska – 2

Klaudia Alagierska-Szczepaniak, Roberta Ratzke, Zuzanna Górecka, Aleksandra Gryka, Valentina Diouf – 1

Zawodniczki ŁKS Commercecon Łódź w drużynie kolejki (rezerwa): 

Valentina Diouf – 2

Zuzanna Górecka, Klaudia Alagierska-Szczepaniak, Julita Piasecka, Aleksandra Gryka, Paulina Maj-Erwardt – 1

fot. ŁKS Commercecon Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119