Siatkówka

Kamila Witkowska nową „Łódzką Wiewiórą”!

Po trzech transferach młodych siatkarek przyszedł czas na nieco doświadczenia w ŁKS-ie Commercecon Łódź. Nową zawodniczką „Łódzkich Wiewiór” zostawała bowiem podwójna medalistka mistrzostw Polski – Kamila Witkowska.

Kamila Witkowska jest trzydziestoletnią środkową. Siatkarską karierę rozpoczynała w Zawiszy Sulechów, skąd po trzech latach przeniosła się do AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W barwach klubu z Ostrowca Witkowska wywalczyła awans z pierwszej ligi, do ekstraklasy.

Po przygodzie w województwie świętokrzyskim środkowa przeniosła się do MKS-u Dąbrowa Górnica, gdzie występowała do przedostatniego sezonu klubu z Dąbrowy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Największe sukcesy w karierze Kamili przyniosła jednak gra w kolejnym klubie w CV – DeveloPresie Rzeszów. To właśnie z „Rysicami” środkowa zdobyła dwa medale mistrzostw Polski – brązowy oraz srebrny.

Ostatni sezon Kamila spędziła jednak w #VolleyWrocław. W barwach klubu z województwa dolnośląskiego środkowa była jedną z najlepszych na tej pozycji w całej lidze. Nie dziwi to spoglądając w statystyki – 292 zdobytych punktów z ataku, kolejne 113 zdobytych blokiem, 11 asów serwisowych i przyjęcie na poziomie 86%.

Kolejnym krokiem w karierze trzydziestoletniej środkowej będzie walka o kolejne medale – tym razem jednak w biało-czerwono-białych barwach.

– Gra w ŁKS-ie to spełnienie mojego siatkarskiego marzenia. Chcę w tym roku sięgnąć po największe trofea, ponieważ jest to klub z wielkimi aspiracjami. Podoba mi się to, że kibice żyją w Łodzi siatkówka i wypełniają halę. Już nie mogę się doczekać, kiedy się spotkamy. Nie czuję z tego tytułu żadnej presji, wręcz przeciwnie – doping kibiców zawsze niesie mnie jak na skrzydłach – zdradziła Kamila cytowana przez oficjalną stronę klubu.

Kamila, witamy w Łodzi. Życzymy samych udanych spotkań w biało-czerwono-białych barwach!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119