Siatkówka

Julita Piasecka odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź

Julita Piasecka odchodzi z ŁKS Commercecon Łódź. Siatkarka wraz z Wiewiórami zdobyła dwa medale mistrzostw Polski – w tym jeden złoty. Umowę z klubem podpisała w 2020 roku. 

W maju 2021 roku została oficjalnie zaprezentowana jako zawodniczka ŁKS Commercecon Łódź. W trakcie trzyletniej współpracy sięgnęła z łodziankami po brązowy i złoty medal.

Zdobycie mistrza Polski zaowocowało powołaniem do reprezentacji Polski. Występowała również w kadrze akademickiej, z którą wywalczyła brązowy medal na Letniej Uniwersjadzie w Chengdu.

W minionym sezonie TAURON Ligi reprezentowała nasze barwy w 21 meczach, zdobywając 223 punkty, w tym 8 z zagrywki, 17 blokiem i 198 w ataku (tu jej skuteczność wynosiła 40,33%). Piasecka brała również udział w TAURON Pucharze Polski (finał PP w 2023 i 2024 roku) i europejskich pucharach. 

Tuż po zakończeniu sezonu wyjechała na zgrupowanie reprezentacji Polski, z którą wystąpiła w pierwszym turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów.

Julita dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119