Piłka Nożna

Adam Marciniak zakończył piłkarską karierę!

Adam Marciniak zakończył swoją piłkarską karierę! Zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego wrócił do Łodzi po kilku latach, a w zeszłym sezonie pomógł drużynie awansować do PKO BP Ekstraklasy. Wychowanek nie żegna się jednak z klubem.

Adam Marciniak zdecydował się zakończyć swoją piłkarską karierę. Rodowity Łodzianin w ubiegłym sezonie pomógł drużynie awansować do PKO BP Ekstraklasy, a rundę jesienną rozpoczął z opaską kapitana drużyny. Zimą trafił do rezerw i nie został uprawniony do gry w elicie. W sobotnim meczu ŁKS II z GKS-em Jastrzębie został uhonorowany szpalerem

Fot. Bruno Opoka/Cyfrasport

W swojej karierze reprezentował barwy nie tylko ŁKS-u, ale i Górnika Zabrze, Śląska Wrocław, Cracovii, Cypryjskiego AEK Larnaka oraz Arki Gdynia.

Obrońca z przeplatanką nie tylko na piersi, ale i w sercu wystąpił w 108 spotkaniach i strzelił 1 gola

Po piłkarskiej karierze Adam Marciniak wciąż będzie częścią Łódzkiego Klubu Sportowego. Klub zaproponował mu nową rolę, przy nowym projekcie klubowej Akademii. Szczegóły współpracy mamy poznać w najbliższym czasie.

Adaś, dziękujemy za wszystko!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119