Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Maks Rozwandowicz po meczu z Wisłą Kraków

Maks Rozwandowicz powrócił do wyjściowego składu ŁKS-u po bardzo długiej przerwie. Po meczu z Wisłą Kraków stoper odpowiedział na kilka pytań zadanych przez dziennikarzy.

O swoim występie w meczu:
– Ja nie będę oceniał siebie i kolegów, bo to nie jest moja rola. Moja rola jest taka jaką dzisiaj pełniłem, czyli wyjść na boisko i pokazać to, co potrafię, na co mnie stać i myślę, że to zrobiłem. 

O sile mentalnej zespołu:
– Myślę, że całe spotkanie byliśmy silni, a po prostu błędy indywidualne przesądziły o wyniku tego spotkania

O poprawie gry ŁKS-u:
– Ciężko powiedzieć. Jest kilka perspektyw – z boiska to inaczej wygląda, z ławki inaczej z trybun inaczej i w telewizji inaczej. Ja uważam,że dzisiaj ta gra była niezła, tylko tak jak powiedziałem wcześniej, te błędy indywidualne sprawiły, że przegrywamy spotkanie. 

O odmiennym obrazie pierwszej i drugiej połowy:
Myślę, że w pierwszej połowie Wisła była bardziej otwarta i wyżej do nas podchodziła, więc mieliśmy więcej przestrzeni z przodu. A w drugiej liczyli już tylko i wyłącznie na kontrataki, bo zepchnęliśmy ich pod własne pole karne.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119