Joanna Pacak zostaje w ŁKS-ie!

Kolejna dobra wiadomość dla kibiców ŁKS-u – w klubie pozostanie na dłużej Joanna Pacak! Wychowanka MKS-u Neptun Końskie będzie rywalizowała o miejsce w składzie z inną Wiewiórą, która pozostała w drużynie, Klaudią Alagierską.

Joanna Pacak dołączyła do Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2019/2020. Jej dobra gra w I-ligowej drużynie UNI Opole nie pozostała niezauważona przez osoby decyzyjne w zespole łódzkich Wiewiór.

Asia swoją dobrą grą znacznie przyczyniła się do zajęcia przez ŁKS trzeciego miejsca na zakończenie sezonu 2019/2020. Dwie statuetki MVP oraz piąte miejsce najlepiej blokujących w lidze były jedynie potwierdzeniem jej dobrej formy.

W minionym sezonie Tauron Ligi zawodniczka zdobyła 88 punktów w 20 spotkaniach, pomagając zespołowi w ostatecznym zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski.

Przed Asią trzeci sezon w ŁKS-ie i kolejne wyzwania. Na łódzkie Wiewióry czeka rywalizacja w europejskich pucharach oraz walka o odzyskanie złotego medalu Mistrzostw Polski.

Asiu, cieszymy się, że pozostajesz z łódzkimi Wiewiórami! Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon będzie jeszcze bardziej owocny niż poprzednie!

Fot. Łukasz Żuchowski