Siatkówka

Czas na Derby! Zapowiedź meczu z Budowlanymi

Już dzisiaj o godzinie 20:30 siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą lokalnego rywala Grot Budowlani. Dla Biało-czerwono-białych będzie to ważny mecz nie tylko ze względu na aspekt rywalizacji lokalnej, ale również będą walczyły, aby umocnić się na 3 miejscu w lidze.

Wiewióry po zmianie szkoleniowca notują bardzo dobre wyniki, wygrały ostatnie cztery spotkania w lidze, dzięki czemu ŁKS przeskoczył w ligowej tabeli Legionovie Legionowo i zajmuje aktualnie 3 miejsce. Dobra dyspozycja może cieszyć, ponieważ do końca fazy zasadniczej zostało już tylko 3 mecze, w tym dzisiejszy derbowy. W ostatnim spotkaniu derbowym rozgrywanym 21 października ełkaesiaczką udało się wygrać po bardzo zaciętej walce. Rywalizacja była bardzo wyrównana ponieważ potrzeba było aż pięć setów, aby rozstrzygnąć ten mecz.

Dzisiejszymi rywalkami ŁKS-u będą Grot Budowlani, które na co dzień trenują i rozgrywają mecze w tej samej hali co „Wiewióry”. Gospodynie tego spotkania nie mają za sobą dobrego okresu, w lidze przegrały ostatnie 6 spotkań z rzędu, przez co z posadą musiał się pożegnać Jakub Głuszak, zastąpił go drugi trener-Maciej Biernat, który od lat jest związany z klubem. Gra Budowlanych poprawiła się, a efektem tego było niedawne wygranie w pucharze polski z BKS-em Bielsko-Biała 3:0, zatem dzisiaj czekają nas na pewno fantastyczne emocje w Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego.

Wejściówki dostępne będą jeszcze dzisiaj od godziny 19:30 w kasach Sport Areny aż do wyczerpania nakładu. Co ważne – za bilety płacić można jedynie gotówką! Cena biletu to 25 zł (bez podziału na normalny i ulgowy).

Początek meczu Grot Budowlani – ŁKS Commercecon Łódź został zaplanowany na godzinę 20:30. Transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119