Siatkówka

Bilety na mecz z Mladostem dostępne w sprzedaży!

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą w środę Mladost Zagrzeb, w ramach pierwszego spotkania 1/4 Pucharu CEV. Mecz, jak zawsze, odbędzie się w Sport Arenie im. „Ziuny” Żylińskiego, a bilety na to wydarzenie są już dostępne.

Ełkaesianki dotychczas przez rozgrywki Pucharu CEV przechodziły jak burza, bez trudów pokonując Swietelsky Békéscsaba oraz CV Gran Canaria. Teraz przed nimi czas na kolejne wyzwanie – chorwacki zespół Mladost Zagrzeb. Pierwsze spotkanie tego dwumeczu odbędzie się w Łodzi, gdzie „Wiewióry” będą potrzebowały wsparcia swoich kibiców!

Bilety na to spotkanie są dostępne online, za pośrednictwem strony sportarena.makis.pl. Ceny wejściówek na spotkanie pucharowe są takie same, jak w przypadku meczów ligowych: 10 zł – ulgowy, 20 zł – normalny i 1 zł – dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Wejścia na mecze spotkań w Pucharze CEV są również zawarte w karnetach na sezon 2021/22, zatem ich posiadacze nie muszą kupować biletów.

Fot. Pilot08


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119