Agata Wawrzyńczyk rozstaje się z ŁKS-em Commercecon

Jej zeszłoroczny powrót do drużyny przysporzył kibicom wiele radości. Dziś te emocje nieco się odwracają. W następnym sezonie w biało-czerwono-białych barwach nie zobaczymy już pani kapitan – Agaty Wawrzyńczyk.

Lori” z Łódzkim Klubem Sportowym związana jest od 2015 roku. Występując w biało-czerwono-białych barwach przeżyła awans do ekstraklasy, a następnie pięła się z zespołem na sam szczyt. Po zdobyciu mistrzostwa Polski podjęła decyzję o przerwie macierzyńskiej. Po kilku miesiącach od urodzenia córki Agata zdecydowała się na powrót do gry i to właśnie w ŁKS-ie Commercecon miała wracać do formy.

Agata Wawrzyńczyk w poprzednim sezonie co prawda pełniła rolę rezerwowej, jednak każde jej wejście na parkiet dodawało drużynie dodatkowych sił. W rozgrywkach TAURON Ligi zaprezentowała się w 9 meczach, zdobywając łącznie 21 punktów. W spotkaniu z Eneą PTPS Piła zastąpiła na boisku Katarzynę Zaroślińską-Król i poderwała zespół do walki, za co została wyróżniona statuetką MVP meczu.

W trakcie sezonu „Lori” zastąpiła też Zaroślińską-Król w innej roli – roli kapitana zespołu. Atakująca przejęła opaskę kapitańską z pełną odpowiedzialnością wagi tej funkcji i trzeba przyznać, że spisała się w niej bardzo dobrze.

Agata, dziękujemy za lata gry w biało-czerwono-białych barwach! Życzymy powodzenia w dalszej karierze.

fot. Łukasz Żuchowski

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119