Piłka NożnaTransfery

Znamy tożsamość zawodnika testowanego przez ŁKS

Na pierwszym treningu zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego, pod wodzą nowego trenera, pojawili się nie tylko piłkarze zakontraktowani już przy al. Unii Lubelskiej, ale także Belg, testowany przez sztab szkoleniowy. Kazimierz Moskal nie chciał zdradzić personaliów piłkarza, którego obserwowali dziś w treningu, ale udało nam się poznać jego personalia.

Jak informowaliśmy wcześniej, na pierwszym treningu Łódzkiego Klubu Sportowego po przerwie między sezonami, pojawili się nie tylko nowi zawodnicy zakontraktowani w międzyczasie, czy nowy trener, ale także tajemniczy piłkarz z Belgii, który przybył do Łodzi na testy.

Podczas briefingu z łódzkimi dziennikarzami Kazimierz Moskal nie chciał ujawnić personaliów tego zawodnika, jednak udało nam się do nich dotrzeć. Nie zawiedli kibice ŁKS-u, którym udało się wytropić tajemniczego Belga.

Testowanym piłkarzem okazał się Dieter Reynders – zawodnik belgijskiego Sint-Truidense VV. Urodzony w 2002 roku (za miesiąc będzie obchodził dwudzieste urodziny) Reynders jest lewonożnym stoperem, choć może także grać na lewej stronie defensywy. Nie miał dotąd szans zadebiutować w seniorskiej piłce, grając dotąd w młodzieżowych drużynach STVV.

W kolejnych dniach Belg dalej będzie testowany przez sztab szkoleniowy Łódzkiego Klubu Sportowego i jeśli jego umiejętności przypadną do gustu trenerom oraz dyrektorowi sportowemu biało-czerwono-białych, niewykluczone, że Reynders będzie kolejnym wzmocnieniem Rycerzy Wiosny” w tym oknie transferowym.

fot. Sebastian Szwajkowski/Radio Łódź