Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Maciej Wolski odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego

Zgodnie z zapowiedzią Tomasza Salskiego, kolejnym piłkarzem, który nie przywdzieje już biało-czerwono-białych barw jest Maciej Wolski. Pomocnik odchodzi na zasadzie transferu definitywnego do ekstraklasowej Stali Mielec.

Odchudzanie kadry Łódzkiego Klubu Sportowego trwa. Już w zeszłym tygodniu Tomasz Salski, większościowy udziałowiec ŁKS-u przyznawał, że jest w trakcie rozmów ze Stalą Mielec, w sprawie pozyskania przez podkarpacki klub Macieja Wolskiego. Dziś stało się to faktem – 25-latek odchodzi do Ekstraklasy na zasadzie transferu definitywnego.

Pomocnik pochodzący z Nowego Miasta Lubawskiego zawitał przy al. Unii 2 w połowie sezonu 2018/19. Wraz z „Rycerzami Wiosny” awansował z II Ligi do Fortuna 1. Ligi, a następnie do Ekstraklasy. Pozostał także w Łodzi po spadku z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej i spędził z biało-czerwono-białymi ostatnie dwa sezony na jej zapleczu. Przez kolejnych trenerów był wystawiany na różnych pozycjach – zaczynał w ŁKS-ie na środku pola, ale rozegrał także sporo spotkań na obydwu skrzydłach i prawej obronie. Jego licznik w biało-czerwono-białych barwach ostatecznie zatrzymał się na 134 spotkaniach, w trakcie których strzelił 8 bramek i zanotował 6 asyst.

Maćku, dziękujemy ci za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Fot. Stal Mielec


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119