Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Plan mikrocyklu treningowego przed meczem z Chrobrym Głogów

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli już przygotowania do najbliższego spotkania ligowego z Chrobrym Głogów i do piątku będą trenować na własnych obiektach.

Po sobotnim meczu FORTUNA Pucharu Polski z Unią Janikowo zespół w niedzielę spotkał się na treningu regeneracyjnym, a zawodnicy którzy grali w mniejszym wymiarze czasowym lub w ogóle nie pojawili się na murawie w Janikowie odbyli trening wyrównawczy.

Na wtorek zaplanowano trening na siłowni, gdzie piłkarze zostaną podzieleni na dwie grupy i będą pracować nad wytrzymałością i siłą. Od środy do piątku ełkaesiacy już będą trenować tylko na boisku. W tym jedne zajęcia zaplanowano na głównej murawie stadionu przy alei Unii Lubelskiej 2.

Mikrocykl treningowy zwieńczy sobotni pojedynek ligowy z Chrobrym Głogów. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi punktualnie o 12:40. Po meczu tradycyjnie odbędzie się trening regeneracyjny oraz wyrównawczy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119