Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy terminy spotkań z Podbeskidziem i Sandecją

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył terminy dwóch kolejnych spotkań Łódzkiego Klubu Sportowego w Fortuna 1. Lidze. Wiemy, kiedy biało-czerwono-biali zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała i na Stadionie Króla z Sandecją Nowy Sącz.

Podopieczni Marcina Pogorzały za dwa tygodnie pojadą na wyjazd do Bielska-Białej, aby zmierzyć się tam z Podbeskidziem. Mecz zostanie rozegrany w piątek 1 kwietnia, a rozpocznie się o godzinie 20:30. Spotkanie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Tydzień później ełkaesiaków czeka domowy pojedynek z Sandecją. Odbędzie się on w piątek 8 kwietnia, a pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 20:30. Transmisja będzie dostępna na antenie Polsatu Sport.

Plan najbliższych spotkań ełkaesiaków prezentuje się następująco:

20 marca (niedziela), 12:40 Resovia – ŁKS Łódź
25 marca (piątek), 20:30 ŁKS Łódź – Miedź Legnica
1 kwietnia (piątek), 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
8 kwietnia (piątek), 20:30 ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz

Fot. Mirosław Szozda/400mm.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119