Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Oficjalnie. Bartosz Szeliga zostaje w ŁKS!

Bartosz Szeliga na dłużej w Łódzkim Klubie Sportowym! Skrzydłowy przedłużył swój kontrakt i będzie częścią zespołu, w PKO BP Ekstraklasie. Nowa umowa 30-latka obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku.

„Szeli” jest zawodnikiem ŁKS od dwóch lat. Dla klubu rozegrał 57 meczów, w których zdobył 7 bramek i zaliczył 5 asyst.

W minionym niedawno sezonie, był jednym z kluczowych graczy. Klubowi i zawodnikowi zależało na przedłużeniu współpracy i udało się doprowadzić rozmowy do szczęśliwego końca.

Szeliga jest kolejnym zawodnikiem, który związał na dłużej swoją przyszłość z ŁKS. Wcześniej nową umowę parafował Marcel Wszołek. Dyrektor sportowy Janusz Dziedzic, poinformował też, że Adam Marciniak zostanie na dłużej w klubie. Podobnie sytuacja ma się z Mieszkiem Lorencem.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport