Piłka NożnaRezerwy

Sójka i Arndt zagrają dziś w sparingu rezerw

Dziś zawodnicy rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają pierwszy mecz kontrolny, podczas letniego okresu przygotowawczego. Spotkanie ze Zjednoczonymi Stryków rozpocznie się o godzinie 19:00 w ośrodku treningowym przy ul.Minerskiej.

Zespół przebywa obecnie na obozie dochodzeniowym, gdzie młodzi piłkarze ŁKS-u przygotowują się do startu IV ligi. W spotkaniu ze Zjednoczonymi drużynę rezerw wzmocnią Artur Sójka i Dawid Arndt, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną Kazimierza Moskala.

Obaj piłkarze nie znaleźli się w 20-osobowej kadrze meczowej na spotkanie z Lechią Gdańsk i prawdopodobnie tak samo będzie w najbliższy weekend. „Sója” i „Arni” w sezonie 2019/20 będą łączyć treningi z zespołem Ekstraklasy z występami w IV lidze.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119