Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy: Trzech zawodników zagrożonych

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego przystąpią do spotkania z GKS-em Jastrzębie w najsilniejszym składzie. Żaden z graczy Kibu Vicuñi nie będzie musiał pauzować za kartki. Podobnie ma się sytuacja w zespole naszych najbliższych rywali.

Na kartki w najbliższym spotkaniu będą musieli uważać stoperzy: Maciej Dąbrowski i Oskar Koprowski, oraz pomocnik, Maciej Wolski. Cała trójka zgromadziła już na swoim koncie, w tym sezonie, po trzy żółte kartki.

Z kolei w drużynie z Jastrzębia zagrożonych pauzą w kolejnym spotkaniu, jest także trzech graczy. Są to Konrad Handzlik, Szymon Zalewski oraz Mateusz Słodowy.

ŻÓŁTE KARTKI

Maksymilian Rozwandowicz – 5

Jakub Tosik, Bartosz Szeliga, Pirulo, Jan Sobociński – 4

Maciej Dąbrowski, Maciej Wolski, Oskar Koprowski – 3 (zagrożeni)

Stipe Jurić, Adam Marciniak, Adrian Klimczak, Piotr Janczukowicz, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz – 2

Michał Trąbka, Kelechukwu Ibe-Torti, Nacho Monsalve, Marek Kozioł, Javi Moreno, Mateusz Bąkowicz, Mieszko Lorenc – 1

CZERWONE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Ricardinho – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119