Fortuna Puchar PolskiNewsPiłka Nożna

Znamy rywala „Rycerzy Wiosny” w I rundzie Fortuna Pucharu Polski!

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par I rundy Fortuna Pucharu Polski. Swojego rywala na tym etapie rozgrywek poznali więc „Rycerze Wiosny”, którzy zmierzą się z Cracovią.

W środę, podczas konferencji prasowej przed meczem z Puszczą Niepołomice, trener Kibu Vicuña zapytany został o rywala, na którego chciałby trafić w I rundzie Fortuna Pucharu Polski. Hiszpański szkoleniowiec odpowiedział dość dyplomatycznie.

– Ja jestem otwarty. To nie ja decyduje o takich rzeczach, nie mogę sprawić, że to będzie silna drużyna z ekstraklasy, czy drużyna z 1. Ligi. Nie mamy wpływu na to, więc będzie co będzie.

Trener Vicuña faktycznie nie miał wpływu na losowanie, jednak los skojarzył ŁKS z Cracovią.

Mecze 1/32 Fortuna Pucharu Polski rozegrane zostaną 21-23 września oraz 28-30 września. Z racji wylosowania rywala z PKO BP Ektraklasy „Rycerze Wiosny” zagrają na stadionie im. Władysława Króla.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119