Sytuacja kadrowa przed meczem z Puszczą Niepołomice

Trener Łódzkiego Klubu Sportowego Kibu Vicuña na przedmeczowej konferencji prasowej, poinformował o stanie zdrowia kontuzjowanych zawodników. Stan kadry ełkaesiaków wygląda coraz lepiej i Hiszpan niebawem powinien mieć do dyspozycji większość piłkarzy.

Pozytywną informacją dla sztabu szkoleniowego jest powrót do pełnego treningu, Ricardinho. Brazylijczyk jest już zdrowy, ale jeszcze nie zagra w Niepołomicach. W kadrze meczowej ma się znaleźć na najbliższy mecz domowy, w środku tygodnia z GKS-em Jastrzębie. W piątek drużynie nie mogą też Antonio Dominguez i Samu Corral, choć robią już postępy i są coraz bliżej powrotu. Od dłuższego czasu poza grą jest także Kamil Dankowski.

– Samuel Corral i Ricardinho wyglądają coraz lepiej. Brazylijczyk trenował dzisiaj normalnie z drużyną i to jest dobra wiadomość. Samu z każdym dniem trenuje lepiej. Nie chcę mówić kiedy będzie gotowy, ale jest już coraz bliżej. Jan Kuźma też od wczoraj normalnie trenuje z zespołem. Z kolei Antonio Dominguez zaczyna biegać po boisku. Sytuacja kadrowa jest lepsza niż przed ostatnim spotkaniem ze Skrą – przekonuje Vicuña.

Kadra na mecz z Puszczą Niepołomice nie jest jeszcze znana i trenerzy czekają z decyzją do ostatniego treningu, który odbędzie się w czwartek. Być może szansę wyjazdu z zespołem dostanie Mikołaj Lipień. Młody pomocnik został w tym tygodniu zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. ligi.

– O tym, kto pojedzie do Niepołomic zdecyduję po ostatnim treningu. Dziś nie odpowiem jeszcze na pytanie o to, kto znajdzie się w kadrze meczowej – mówił hiszpański trener ełkaesiaków.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport