Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Adam Marciniak: Po prostu zawiedliśmy

Po przegranym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz w Niepołomicach przed kamerami ŁKS TV stanął obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego Adam Marciniak, który mówi m.in. o meczach na wyjazdach, przyczynie porażki.

O meczach na wyjazdach:

– Trzeba sobie powiedzieć, że na tych wyjazdach w tej rundzie gramy słabo, wygraliśmy jedno spotkanie i to takie, w którym też nie zagraliśmy dobrego spotkania. Szkoda, bo mieliśmy dzisiaj mieć już wszystko podporządkowane. Cały tydzień doskonale wiedzieliśmy, że jak wygramy tu, to ten awans praktycznie jest, a tak znowu robi się nerwówka i walka.

O przyczynie porażki:

– Po prostu zawiedliśmy, trzeba tak sobie to powiedzieć. Nie wiem, jaka jest przyczyna, poziom determinacji, motywacji przed meczem jaki był dzisiaj. Sandecja była lepsza i ciężko to wytłumaczyć. To jest sport i dzisiaj byli lepsi, a my zagraliśmy słabe spotkanie. Nie będę nic zabierał Sandecji, zaczynam od siebie, że zagrałem słabo, ale też słabo jako drużyna i przegraliśmy spotkanie. Nie ma co tutaj zakłamywać rzeczywistości, opowiadać, że nie mieliśmy szczęście czy że biomet był niekorzystny. Jesteśmy bardziej źli niż kibice.

O skutku tej porażki:

– Trochę rozmawialiśmy z kibicami. Mogliśmy dzisiaj już być po robocie i w świetnych humorach czekać na kolejne spotkanie w Łodzi a tak narobiliśmy sobie bigosu i będzie nerwówka do samego końca.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119