Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Michał Trąbka: Mamy swój cel i chcemy go wypełnić jak najszybciej

Pomocnik Rycerzy Wiosny, Michał Trąbka stanął przed kamerami ŁKS TV i odpowiedział na pytania zadane przez dziennikarzy po przegranym spotkaniu w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz.

O meczach gdzie trzeba wygrać:

– Po Sosnowcu, gdzie mierzyliśmy się z drużyną z dołu tabeli, gdzie teoretycznie musimy wygrywać, to przegrywamy mecz. Nastawienie było trochę inne. Dobrze weszliśmy w to spotkanie, mieliśmy swoje sytuacje, ale zabrakło ostatniego podania czy strzału.

O meczach w Niepołomicach:

– Drugi raz graliśmy w Niepołomicach i wiemy, jaka tu jest atmosfera. Mamy swoje zadania i wiemy, o co gramy. Nie ma wpływu na to wszystko. Wiadomo, że to jest jakiś tam minusik we wszystkim, ale mamy swój cel i chcemy go wypełnić jak najszybciej. Przegraliśmy mecz, ale nie miało znaczenia, gdzie go graliśmy, po prostu zabrakło wykończenia i skuteczności pod bramką przeciwnika.

O wpływie innych wyników w tej kolejce:

– Powtarzaliśmy sobie, że mamy nie patrzeć na przeciwników. Trener nam w ciągu tygodnia powtarzał, że to jest nieistotne i musimy swoje mecze wygrać, na tym się skupialiśmy. Wydaje mi się z boiska, że dobrze weszliśmy w to spotkanie. Nie upatrywałbym tego, że wyniki przeciwników podcieły nam skrzydła.

O kolejnej przegranej z zespołem z dołu tabeli:

– W szatni mówiliśmy, że oddajemy na wyjazdach punkty drużynom z dołu tabeli. Tak nie może być, nie przystoją liderowi  takie mecze. Rozmawialiśmy ostatnio po porażce z Sosnowcem, że każdy mecz, który przegrywamy, to w kolejnym były3 punkty. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

O sytuacji w tabeli:

– Wiadomo, że mieliśmy przed tym meczem sytuację bardzo komfortową. Dalej mamy komfortową, ale jeżeli nie wygramy w kolejnym meczu, to już nie będzie tak fajnie i możemy zrównać się punktami. Każde spotkanie trzeba wygrywać, szczególnie u siebie przy pełnych trybunach. Jeśli chcemy awansować, to takie mecze musimy wygrywać.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119