Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Kazimierz Moskal: Nie zrobiłem wystarczająco dużo, aby do tego spotkania zespół był odpowiednio przygotowany

Po sensacyjnej porażce w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz, trener ŁKS-u, Kazimierz Moskal podsumował dzisiejsze spotkanie oraz odpowiedział na pytania dziennikarzy, w których mówił m.in o przygotowaniu mentalnego drużyny do tego spotkania.

O meczu:

– Po meczu z Wisłą nieprzygotowani byliśmy mentalnie na to spotkanie i w dużej mierze to jest moja wina. Nie zrobiłem wystarczająco dużo, aby do tego spotkania zespół był przygotowany. Biorę to na siebie, bo w takich meczach, kiedy zespół jest liderem, nie może sobie pozwolić na stratę punktów w meczu z ostatnią drużyną w tabeli. Jeśli nie strzela się w takich sytuacjach, jakie mieliśmy przy 0:0 oraz przy 1:0, to trudno oczekiwać dobrego wyniku. Może za dużo euforii było po meczu z Wisłą możliwe, że już za bardzo uwierzyliśmy, że to jest ten mały kroczek, ale jeszcze są 3 kroki do zrobienia. Jestem mocno zdegustowany wynikiem tego spotkania. Może to nie są słowa, które oddaje w 100% moje uczucia, ale nie możemy w taki sposób się prezentować po raz kolejny w tym sezonie tutaj.

O realizacji planu na to spotkanie: 

– Musimy uważać na, to kiedy będziemy dominować, żeby nie nadziać się na kontrakt. Do momentu straty bramki robiliśmy to bardzo dobrze. W sensie takim, że nawet po stracie piłki w środku pola od razu ją odbieraliśmy. Drugi element, na który zwracaliśmy uwagę to stały fragment gry. Straciliśmy bramkę po golu samobójczym i nie byliśmy w stanie odrobić.

O skuteczności ŁKS-u w Niepołomicach:

– W meczu z Puszczą tutaj nie mieliśmy jakiejś dobrej sytuacji. Tutaj mieliśmy kilka klarownych okazji. To są sytuacje, po których musi paść bramkę i niestety nie byliśmy w stanie tego wykorzystać.

O tym jak mocni są Rycerze Wiosny:

– Łatwiej nam grać z drużynami, które grają otwarty futbol. Tutaj ja już nie chcę mówić o boisku, bo ono wyglądało dzisiaj nie tak źle, może piłka nie chodziła tak szybko jakbyśmy chcieli. Atak pozycyjny to nie jest mocna strona wielu polskich drużyn. My też z tym mamy mały lekki problem. Biorę to na siebie, to przeze mnie mamy tyle punktów, ile mamy i ja jestem za to odpowiedzialny.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119