Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Maciej Dąbrowski: Mamy kolejny mecz za tydzień u siebie i trzeba go wygrać

Po przegranym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz w Niepołomicach 1:0, obrońca łódzkiej drużyny, Maciej Dąbrowski, zabrał głos przed kamerami Polsat Sport, aby podsumować tą nieudaną konfrontację w ramach 31. kolejki Fortuna 1. Ligi.

O meczu:

– Wiedzieliśmy, że Sandecja gra o życie, Wydaje mi się, że kontrolowaliśmy ten mecz. Dostaliśmy przypadkową bramkę i mimo tego, że utrzymywaliśmy się przy piłce, to nie wykorzystaliśmy sytuacji bramkowych. To najbardziej boli. W sytuacjach na trzecim czy piątym metrze trzeba strzelać gole. 

O tym, czy Sandecja została zlekceważona: 

– Dzisiaj przegraliśmy mecz, ale walczymy dalej. Mamy kolejny mecz za tydzień u siebie i trzeba go wygrać. 

Czy będą rozmowy w związku z tą przegraną:

– Na pewno porozmawiamy sobie o tym meczu w szatni. Nie wypada nam, będąc na takim miejscu nie strzelać w takich sytuacjach, jakie mieliśmy.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119