NewsPiłka Nożna

Znamy dokładne terminy i lokalizacje pozostałych sparingów ŁKS-u!

Łódzki Klub Sportowy wraca dzisiaj do Łodzi. Na swoich socialmediach ŁKS zamieścił informację dotyczącą tego kiedy i gdzie rozegra swoje pozostałe sparingi w okresie przygotowawczym przed następnym sezonem Fortuna 1. Ligi.

Łódzki Klub Sportowy wraca dzisiaj do Łodzi z Woli Chorzelowskiej. Podczas obozu przygotowawczego na Podkarpaciu rozegrał 2 sparingi. W pierwszym pokonał Stal Mielec 2-0, w drugim zaś uległ Stali Rzeszów 1-4. Po powrocie do domu Ełkaesiacy zagrają jeszcze trzy gry kontrolne przed startem sezonu ligowego. Jak się okazuje, dwa z z nich zostaną rozegrane na klubowych obiektach przy ul. Minerskiej (z KKS-em Kalisz i Zniczem Pruszków), zaś jeden na Stadionie Króla (z Koroną Kielce).

Fot. ŁKS Łódź