NewsPiłka Nożna

Znamy dokładne terminy i lokalizacje pozostałych sparingów ŁKS-u!

Łódzki Klub Sportowy wraca dzisiaj do Łodzi. Na swoich socialmediach ŁKS zamieścił informację dotyczącą tego kiedy i gdzie rozegra swoje pozostałe sparingi w okresie przygotowawczym przed następnym sezonem Fortuna 1. Ligi.

Łódzki Klub Sportowy wraca dzisiaj do Łodzi z Woli Chorzelowskiej. Podczas obozu przygotowawczego na Podkarpaciu rozegrał 2 sparingi. W pierwszym pokonał Stal Mielec 2-0, w drugim zaś uległ Stali Rzeszów 1-4. Po powrocie do domu Ełkaesiacy zagrają jeszcze trzy gry kontrolne przed startem sezonu ligowego. Jak się okazuje, dwa z z nich zostaną rozegrane na klubowych obiektach przy ul. Minerskiej (z KKS-em Kalisz i Zniczem Pruszków), zaś jeden na Stadionie Króla (z Koroną Kielce).

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119