Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zespół w komplecie. Kozioł wrócił do treningów

Dobre wieści docierają do nas z tureckiego Side. Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego trenuje już w komplecie! Do zajęć z zespołem wrócił kontuzjowany ostatnio, Marek Kozioł.

Podstawowy golkiper biało-czerwono-białych nie trenował z resztą zespołu, przez ostatnie trzy dni, z powodu kontuzji mieśniowej w prawej nodze. Do zajęć wrócił w czwartek i przygotowuje się do najbliższego meczu kontrolnego z kazachskim FK Atyrau.

W pierwszym meczu kontrolnym w Side, z Rudarem Pljevlja, w bramce ŁKS-u, zobaczyliśmy Dawida Arndta i Aleksandra Bobka. Obaj golkiperzy rozegrali po 45 minut, ale tylko ten drugi zachował czyste konto. W sobotę już powinien pojawić się w bramce, 33-letni Marek Kozioł.

Ełkaesiacy nie mogą w Turcji narzekać na problemy z urazami. Wszyscy gracze Kibu Vicuñi są gotowi do ciężkiej pracy i będą w najbliższych dniach szlifować formę przed powrotem na krajowe boiska.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119