NewsPiłka Nożna

Włosi zainteresowani sprowadzeniem Bobka!

O tym, że Aleksander Bobek będzie budził zainteresowanie zagranicznych klubów wiedzieliśmy od dawna. Po ostatnim potwierdzonym zainteresowaniu ze strony Kopenhagi, dziś do grona klubów widzących u siebie młodzieżowca ŁKS-u dołącza zespół z Włoch.

Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl poinformował w czwartek, że mocno zainteresowany sprowadzeniem Olka Bobka ma być zespół z Serie A – Cagliari. Zdaniem informacji Włodarczyka, Włosi mieli być już kilkukrotnie w Polsce, a co więcej, są w stałym kontakcie z przedstawicielami Bobka.

Jak czytamy na portalu Meczyki.pl:

„Cagliari szuka nowego bramkarza. Bobek miałby rywalizować o miejsce w składzie z Borisem Radunoviciem. Polakiem interesuje się także FC Kopenhaga i FC Nantes, ale to Włosi są na dziś bardziej konkretni.”

Pełny tekst dotyczący potencjalnego transferu naszego bramkarza można przeczytać TUTAJ.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119