Ełkaesiacy wracają na piłkarską murawę

Po wtorkowych i środowych testach sprawnościowych i siłowych, zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego w czwartek rozpoczną zajęcia na boisku.

Ełkaesiacy w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Co prawda już w pierwszym dniu pojawili się na boisku w ośrodku treningowym na Minerskiej, ale te zajęcia miały charakter wprowadzający i piłkarze wykonywali tylko proste ćwiczenia. W ostatnich dwóch dniach gracze przechodzili różnego typu testy i nadeszła pora na normalne zajęcia z piłkami.

Przed łodzianami jeszcze nieco ponad tydzień pracy na sztucznej murawie w Polsce, gdzie nasi piłkarze głównie będą pracować nad aspektami fizycznymi. Na taktykę przyjdzie czas na obozie w Side. ŁKS wyleci do Side w nocy z 22 na 23 stycznia. Do kraju zespół Wojciecha Stawowego wróci na kilka dni przed meczem 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa.

Nasz zespół nadal nie może trenować w komplecie. Z powodów zdrowotnych w ostatnich zajęciach nie brali udziału Przemysław Sajdak i Samu Corral.

Foto: Łukasz Żuchowski