Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Raport kartkowy przed meczem z GKS-em: Pirulo zagrożony

W zbliżającym się spotkaniu Łódzkiego Klubu Sportowego z GKS-em 1962 Jastrzębie żaden z zawodników obu drużyn nie musi pauzować za kartki. Jednakże jeden z piłkarzy biało-czerwono-białych jest zagrożony czwartą żółtą kartką i ewentualną pauzą w kolejnym spotkaniu.

Na kolejne „żółtko” musi uważać Pirulo. Najlepszy strzelec ŁKS-u, w tym sezonie został trzy razy napomniany przez arbitrów. Miało to miejsce w spotkaniach z Odrą Opole, Widzewem oraz ostatnio z Koroną Kielce. W zespole GKS-u pauzą zagrożony jest Daniel Feruga.

Żółte kartki piłkarzy ŁKS w sezonie 2020/21: 

4 – Maciej Dąbrowski

3 – Pirulo (zagrożony)

2 – Michał Trąbka, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Samu Corral

1 – Dragoljub Srnić, Adrian Klimczak, Maciej Wolski, Łukasz Sekulski, Jakub Tosik, Przemysław Sajdak

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119