Ze Śląskiem bez Drago i Vidmajera

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej ze Śląskiem Wrocław trener Wojciech Stawowy nie będzie mógł skorzystać z Dragoljuba Srnicia i Tadeja Vidmajera. Obaj zawodnicy ŁKS zobaczyli w środowym meczu z Jagiellonią czwarte żółte kartki w sezonie.

Obaj piłkarze mieli przed spotkaniem z Jagą na swoim koncie trzy napomnienia w rozgrywkach 2019/20. Srnić został ukarany w 21 minucie gry za faul na Tarasie Romanczuku. Z kolei Vidmajer, który pojawi się na murawie w 66 minucie zebrał „żółtko” dwie minuty później za faul w polu karnym.

Absencja tych zawodników spowoduje nieznaczne zmiany w wyjściowym składzie na niedzielny mecz. Serba zapewne zastąpi Łukasz Piątek, a na lewej obronie ponownie zobaczymy Adriana Klimczaka. Choć trener Stawowy może również spróbować wariantu z Arturem Boguszem na lewej stronie defensywy.

W starciu z ekipą z Dolnego Śląska na kolejne upomnienie będzie musiał uważać Maciej Wolski.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0