Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ze Śląskiem bez Drago i Vidmajera

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej ze Śląskiem Wrocław trener Wojciech Stawowy nie będzie mógł skorzystać z Dragoljuba Srnicia i Tadeja Vidmajera. Obaj zawodnicy ŁKS zobaczyli w środowym meczu z Jagiellonią czwarte żółte kartki w sezonie.

Obaj piłkarze mieli przed spotkaniem z Jagą na swoim koncie trzy napomnienia w rozgrywkach 2019/20. Srnić został ukarany w 21 minucie gry za faul na Tarasie Romanczuku. Z kolei Vidmajer, który pojawi się na murawie w 66 minucie zebrał „żółtko” dwie minuty później za faul w polu karnym.

Absencja tych zawodników spowoduje nieznaczne zmiany w wyjściowym składzie na niedzielny mecz. Serba zapewne zastąpi Łukasz Piątek, a na lewej obronie ponownie zobaczymy Adriana Klimczaka. Choć trener Stawowy może również spróbować wariantu z Arturem Boguszem na lewej stronie defensywy.

W starciu z ekipą z Dolnego Śląska na kolejne upomnienie będzie musiał uważać Maciej Wolski.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119