Zapowiedź 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Trzecia kolejka obecnej kampanii PKO BP Ekstraklasy zagwarantuje kibicom prawdziwy wachlarz ciekawych pojedynków. Śląsk Wrocław oraz Pogoń Szczecin powalczą o kolejny komplet punktów, tegoroczni pucharowicze będą chcieli udowodnić, że ich odpadnięcie z eliminacji było jedynie drobnym problemem, a trybuna w Łodzi zapełni się bielą oraz błękitem.

02.08.2019 – 18:00

Arka Gdynia – Korona Kielce

Nieznacznymi faworytami pierwszego meczu trzeciej kolejki wydają się być kielczanie. Zawodnicy z Gdyni w dwóch poprzednich spotkaniach nie byli w stanie znaleźć drogi do siatki rywali, co było przyczynkiem do zajęcia ostatniego miejsca w ligowej tabeli. Zdaniem wielu ekspertów „Scyzory” mogą okazać się czarnym koniem obecnej kampanii, więc piątkowy mecz powinien być dla nich tylko formalnością.

02.08.2019 – 20:30

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok

Zawsze groźne Zagłębię podejmie Jagiellonię, której ambicje sięgają najwyższych celów. Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota w ostatniej kolejce nieznacznie uległ tegorocznemu beniaminkowi – Rakowowi Częstochowa. Zagłębię punktowało w tym sezonie tylko raz – w pierwszej kolejce zdobyło jeden punkt w starciu z Cracovią. Faworytem piątkowego starcia według bukmacherów jest drużyna z Podlasia.

03.08.2019 – 17:30

Raków Częstochowa – Cracovia

Zawodnikom trenera Probierza tegoroczni beniaminkowie mogą śnić się po nocach. Po zeszłotygodniowej porażce z ŁKS-em, zawodnicy z Krakowa będą musieli stawić czoła Rakowowi trenera Papszuna i udowodnić, że brak punktów w poprzednim meczu był tylko wypadkiem przy pracy. Sobotni mecz można określić jako starcie dwóch świetnych trenerów z niesamowitymi zawodnikami. Zdaniem bukmacherów to nominalny gospodarz spotkania – Raków Częstochowa.

03.08.2019 – 20:00

ŁKS Łódź – Lech Poznań

Mecz, o którym wiecie już sporo. Na trybunach wspólna zabawa kibiców obu zespołów, na boisku starcie dwóch jedenastek, które na początku sezonu grają najprzyjemniejszą dla oka piłkę. Dla podopiecznych trenera Moskala sobotni mecz będzie okazją do rewanżu za zeszłoroczne stracie w ramach Pucharu Polski.

04.08.2019 – 15:00

Wisła Płock – Lechia Gdańsk

Zawodnicy z Gdańska za wszelką cenę będą chcieli udowodnić, że czwartkowa porażka z Brondby IF w ramach eliminacji Ligi Europy była jedynie oznaką słabszego dnia. „Nafciarzy” po odejściu Leszka Ojrzyńskiego poprowadzi jego dotychczasowy asystent – Patryk Kniat. Nowy trener zespołu z województwa Mazowieckiego nie będzie miał jednak łatwego zadania. Mimo, iż ligowa tabela nie wskazuje jednoznacznego faworyta tego spotkania – Lechia do tej pory zgromadziła zaledwie dwa punkty, a Wisła jedno „oczko” mniej –mecz na pewno będzie ciekawym widowiskiem.

04.08.2019 – 17:30

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław

Śląsk jest jednym z dwóch dotychczas niepokonanych zespołów. Legia została ostatnim reprezentantem naszej rodzimej ligi w Europie. Co może przynieść takie zestawienie? Na pewno 90 minut interesującego widowiska. Stołeczny zespół potrzebuje zwycięstwa, żeby napędzić się na kolejną rundę eliminacji Ligi Europy. „Wojskowi” z Wrocławia na pewno nie ułatwią Legionistom zadania i powalczą o pełną pulę punktów.

04.08.2019 – 17:30

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin

Starcie Mistrza Polski z ekipą Portowców wydaje się być jednym z ciekawszych tej kolejki. Zawodnicy trenera Runjaicia zgromadzili do tej pory komplet sześciu punktów i dość niespodziewanie zasiadają na fotelu lidera PKO Ekstraklasy. Podopieczni trenera Fornalika weszli w obecny sezon na delikatnym falstarcie i zajmują dopiero odległą, jedenastą pozycję w ligowej hierarchii. Ambicje Mistrzów Polski na pewno będą podrażnione po odpadnięciu z europejskich pucharów Doceniają to również bukmacherzy, zdaniem których to zespół ze Śląska będzie faworytem meczu.

05.08.2019 – 18:00

Wisła Kraków – Górnik Zabrze

Wisłę czeka w poniedziałek nie lada zadanie. Podopieczni trenera Stolarczyka nie zaczęli sezonu najlepiej i po dwóch kolejkach ich dorobek punktowy wskazuje jedno „oczko”. Górnicy w dwóch dotychczasowych spotkania zainkasowali cztery punkty, dzięki czemu są w czołówce ligowej tabeli.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119