Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 21. kolejki Fortuna I Ligi [WIDEO]

Kolejny weekend, kolejna kolejka Fortuna 1 Ligi! Nadchodzące dni przyniosą nam sporo emocji, które mogą przerodzić się w roszady w ligowej tabeli. Czeka nas kolejny w tym miesiącu debiut trenerski, tym razem na ławce Odry Opole.

Najwięcej emocji, tak jak i przed tygodniem, w nadchodzącej kolejce może przynieść nam mecz z udziałem Arki Gdynia. „Śledzie” zmierzą się w sobotę z Miedzią Legnica i może być to mecz, który przyniesie nam małe roszady w tabeli. Obie ekipy walczą obecnie o miejsca premiowane barażami, przez co ich bezpośrednie starcie może stać na naprawdę wysokim poziomie.

Zanim jednak to, to już w piątek czekają nas dwa naprawdę ciekawe starcia. W pierwszym z nich Odra Opole podejmie Sandecję, a wieczorem Górnik Łęczna zmierzy się z Koroną Kielce.

Sobotę otworzy wspomniana już potyczka Miedzi Legnica Arką Gdynia. Tuż po tym meczu rozpoczną się potyczki GKS-u Jastrzębie Chrobrego Głogów, oraz Resovii Termaliki. Sobotnie popołudnie przyniesie nam górnicze derby, w których GKS Tychy podejmie GKS Bełchatów, a dzień zakończymy w Łodzi, gdzie ŁKS podejmie Zagłębie Sosnowiec.

Weekendowe emocje zamknie niedzielna potyczka Stomilu Olsztyn Widzewem.

Mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom z powodu zakażeń koronawirusem przełożony został na 24 marca.

Rozkład jazdy 21. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 19.03

14:00 Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
20:30 Górnik Łęczna – Korona Kielce

Sobota, 20.03

12:40 Miedź Legnica – Arka Gdynia
14:30 GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów
15:00 Resovia Rzeszów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17:00 GKS Tychy – GKS Bełchatów
18:00 ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec

Niedziela, 21.03

12:40 Stomil Olsztyn – Widzew

Środa, 24.03

18:00 Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119