Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 13. kolejki Fortuna I Ligi

Rozgrywki Fortuna I Ligi nie zwalniają tempa. W natłoku spotkań, czas na kolejną serię gier. Od piątku będzie rozgrywana kolejka numer 13, w której nie zabraknie ciekawych spotkań. 

Granie rozpoczniemy już w piątek. Na pierwszy „ogień” pójdą, goniąca zespół ŁKS-u, Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Widzew. To spotkanie rozpocznie się w o 17:40 i będzie transmitowane w Polsacie Sport. 

Na sobotę zaplanowano pięć meczów. O 12:40 równolegle rozpoczną się potyczki w Rzeszowie i Olsztynie. Resovia w drugim meczu u siebie w tym sezonie zagra z mającą ekstraklasową aspirację Arką Gdynia. Z kolei Stomil wzmocniony wygraną w Kielcach, podejmie GKS Jastrzębie.

Trzy pozostałe sobotnie spotkania rozpoczną się o 17:00. W Bełchatowie, miejscowy GKS zmierzy się z Koroną Kielce. Forma bełchatowian w ostatnich tygodniach zwyżkuje, ale kładzie się cieniem przy powracających jak bumerang problemach finansowych. Drugi sobotni mecz zapowiada się równie ciekawie, gdyż spotkają się dwie solidne drużyny. GKS Tychy na własnym obiekcie sprawdzi formę Miedzi Legnica. O pierwszy ligowy triumf w roli trenera Zagłębia Sosnowiec powalczy Kazimierz Moskal. Jego zespół skonfrontuje się z Chrobrym Głogów. 

Trzy ostatnie mecze w tej kolejce odbędą się w niedzielę. Wszystkie o 12:40. Łódzki Klub Sportowy będzie chciał zmazać plamę z Radomia, gdzie łodzianie ponieśli pierwszą porażkę w tym sezonie. Na stadion przy Alei Unii przyjedzie Puszcza Niepołomice, która w ostatniej serii gier pokonała Górnik Łęczna. Kolejkę zakończą starcia Odry Opole z Górnikiem Łęczna i Sandecji Nowy Sącz z Radomiakiem. 

Rozkład jazdy 13. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Piątek, 20 listopada

17:40 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Widzew

Sobota, 21 listopada

12:00 Resovia Rzeszów – Arka Gdynia

12:40 Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie

17:00 GKS Bełchatów – Korona Kielce

17:00 GKS Tychy – Miedź Legnica

17:00 Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów

Niedziela, 22 listopada

12:40 Odra Opole – Górnik Łęczna

12:40 Sandecja Nowy Sącz – Radomiak Radom

12:40 ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119