Kibice

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim i wspomóż Akademię ŁKS!

W tegorocznej edycji łódzkiego Budżetu Obywatelskiego pojawił się projekt, który powinien zainteresować wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Jego założeniem jest zakup ciągnika do pielęgnacji boisk ośrodka treningowego przy ul. Minerskiej.

Projekt L259 zakłada zakup ciągnika do pielęgnacji boisk ośrodka przy ul. Minerskiej w Łodzi. Na co dzień z muraw ośrodka korzystają młodzi piłkarze Akademii Łódzkiego Klubu Sportowego, ale również i inni mieszkańcy Łodzi. Ciągnik pomoże więc szerokiej grupie osób grających w piłkę nożną i umożliwi jeszcze lepsze warunki treningowe.

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego można głosować jedynie do 30 listopada, a swój głos może oddać każdy mieszkaniec Łodzi. Każdy może oddać maksymalnie pięć głosów na projekty osiedlowe (do wyboru maksymalnie dwa osiedla) oraz maksymalnie pięć głosów na projekty ponadosiedlowe! Głos można oddać na dwa sposoby:

1. Internetowo

W tym celu należy przejść na stronę Budżetu Obywatelskiego (LINK), postępować zgodnie ze wskazówkami, a spośród projektów PONADOSIEDLOWYCH wybrać ten oznaczony numerem L259 (ostatnia pozycja na liście)

2. Papierowo

Aby oddać głos papierowo należy pobrać kartę do głosowania dostępną na stornie Urzędu Miasta Łodzi (LINK), wypełnić ją i oddać w jednym z wyznaczonych punktów:

1. Łódzkie Centrum Kontaktu z Mieszkańcami, ul. Piotrkowska 110
2. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, al. Politechniki 32
3. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ,  ul. Krzemieniecka 2 B
4. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, ul. Zachodnia 47
5. Punkt Informacyjno-Kancelaryjny UMŁ, al. Piłsudskiego 100

Zwycięskie projekty, które zostaną zrealizowane w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego poznamy do 30 grudnia.