Kibice

Karolina Bielawska Miss World 2021!

Znana w ełkaesiackim środowisku Karolina Bielawska może pochwalić się kolejnym, wielkim sukcesem. Miss Polonia 2019 roku zdobyła uznanie jury konkursu Miss World 2021 i została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata!

Karolina Bielawska to córka byłego prezesa Łódzkiego Klubu Sportowego, Łukasza Bielawskiego. Sama również jest kibicką klubu z al. Unii 2, co zawsze podkreślała – chociażby po zdobyciu tytułu Miss Polonia 2019, doceniając pomoc i wsparcie ełkaesiackiej braci w jej drodze po wygraną.

Fot. ŁKS Łódź

Od dzisiaj Karolina może tytułować się nie tylko najpiękniejszą kobietą w Polsce, ale i na całym świecie! Ełkaesianka wygrała odbywający się w Portoryko konkurs Miss World 2021 (pierwotnie miał zostać przeprowadzony w grudniu 2021 r., jednak został przełożony ze względu na wzrost zachorowań COVID-19). Bielawska jest drugą Polką w historii, która sięgnęła po tę nagrodę – poprzednią była Aneta Kręglicka w 1989 r.

Karolina, gratulujemy zwycięstwa!

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119