Kibice

Karolina Bielawska Miss World 2021!

Znana w ełkaesiackim środowisku Karolina Bielawska może pochwalić się kolejnym, wielkim sukcesem. Miss Polonia 2019 roku zdobyła uznanie jury konkursu Miss World 2021 i została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata!

Karolina Bielawska to córka byłego prezesa Łódzkiego Klubu Sportowego, Łukasza Bielawskiego. Sama również jest kibicką klubu z al. Unii 2, co zawsze podkreślała – chociażby po zdobyciu tytułu Miss Polonia 2019, doceniając pomoc i wsparcie ełkaesiackiej braci w jej drodze po wygraną.

Fot. ŁKS Łódź

Od dzisiaj Karolina może tytułować się nie tylko najpiękniejszą kobietą w Polsce, ale i na całym świecie! Ełkaesianka wygrała odbywający się w Portoryko konkurs Miss World 2021 (pierwotnie miał zostać przeprowadzony w grudniu 2021 r., jednak został przełożony ze względu na wzrost zachorowań COVID-19). Bielawska jest drugą Polką w historii, która sięgnęła po tę nagrodę – poprzednią była Aneta Kręglicka w 1989 r.

Karolina, gratulujemy zwycięstwa!

Fot. ŁKS Łódź