Kibice

#DomDlaCałejRodziny – rozszerzamy akcje dla Akademii ŁKS!

Pierwsze dni naszej akcji przeszły najśmielsze oczekiwania, więc jako Stowarzyszenie Kibiców zdecydowaliśmy o poszerzeniu adresatów inicjatywy #DomDlaCałejRodziny. Od dzisiaj, aż do meczu ze Stalą Rzeszów, WSZYSCY zawodnicy Akademii ŁKS-u mogą wziąć udział w zbieraniu ekipy na niedzielne spotkanie. Przypominamy, że młodzi piłkarze walczą o atrakcyjne nagrody w Sklepie Kibiców ŁKS-u: zwycięzca akcji dostanie 500 złotych do wykorzystania w sklepie, drugie miejsce to bon na 300 złotych, trzeci stopień podium to 200 złotych do wydania w sklepiku.

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o wspólnej akcji Klubu oraz Stowarzyszenia Kibiców – zawodnicy Akademii ŁKS-u nakręcają własne ekipy na mecz ze Stalą Rzeszów na Stadionie Króla w niedzielę, 12 marca, o 12.40. Trzech zawodników, którzy zbiorą najliczniejsze grupy znajomych (potwierdzone listą oraz zdjęciem z trybun u swojego trenera) otrzyma wspomniane nagrody od SK. Zawodnicy – techniczne szczegóły akcji znają Wasi trenerzy, do których przynosicie listy osób i od których otrzymujecie vouchery. Pamiętajcie o fotkach w niedzielę! Kibice – dopingujcie, by nasz młody narybek swoją pasją i zaangażowaniem zaraził jak najwięcej rówieśników! Wszyscy – do zobaczenia na Stadionie Króla!

#DomDlaCałejRodziny w niedzielę musi być pełen!

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0