Ełkaesiacy rozpoczęli misję „Stal Rzeszów”

Drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęła we wtorek mikrocykl treningowy przed najbliższym meczem ligowym ze Stalą Rzeszów.

W tym tygodniu gracze z al. Unii będą trenować codziennie na boisku, aż do soboty. Dodatkowo sztab szkoleniowy zaplanował jedną jednostkę treningową w siłowni VeraSport.

Z drużyną nadal nie trenuje Artemijus Tutyškinas – choć jest już coraz bliżej powrotu do pracy z zespołem. Podobnie jak Mieszko Lorenc ma zajęcia indywidualne. Na wtorkowych zajęciach zabrakło też Aleksandra Bobka, który od poniedziałku do środy, przebywa na zgrupowaniu konsultacyjnym młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 19. Podczas jego nieobecności w klubie, z drużyną trenuje bramkarz drugiego zespołu, Tomasz Kucharski.

Spotkanie 23. kolejki Fortuna 1. ligi ze Stalą Rzeszów na Stadionie Króla już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:40. Bilety na mecz ŁKS-u ze Stalą Rzeszów możecie zakupić JUŻ TERAZ za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od czwartku także w kasach biletowych znajdujących w al. Unii Lubelskiej. Przypominamy o naszym wyzwaniu związanym ze starciem ze Stalą, dzięki któremu domowy mecz ełkaesiaków z Chojniczanką Chojnice, najmłodsi będą mogli obejrzeć za symboliczną złotówkę (o wyzwaniu czytaj TUTAJ).

Foto: ŁKS Łódź