NewsPiłka Nożna

Marek Saganowski trenerem Motoru Lublin!

Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego – Marek Saganowski – został nowym szkoleniowcem drugoligowego Motoru Lublin. Dla „Sagana” jest to pierwszy klub, który będzie prowadził jako pierwszy trener.

Marek Saganowski z ŁKS-em związany był w latach 1987 – 2000 oraz 2011 – 2012. Po tej drugiej przygodzie popularny „Sagan” przeniósł się do stołecznej Legii, gdzie zakończył karierę piłkarza i wszedł na ścieżkę trenerską.

Przez cztery ostatnie lata Saganowski pełnił rolę asystenta najpierw w drugiej, a później w pierwszej drużynie warszawskiego klubu. Oba stanowiska przeplótł jeszcze prowadzeniem drużyny Legii do lat 19. Po zwolnieniu Aleksandara Vukovicia z „Wojskowych” na początku bieżącego sezonu pewne było to, że jego asystent nie zostanie w klubie długo.

Po kilku tygodniach spekulacji o przyszłości Saganowskiego dziś wszystko stało się jasne. „Sagan” został zaprezentowany jako nowy trener drugoligowego Motoru Lublin, a tym samym objął stery w pierwszym seniorskim klubie w swojej karierze trenerskiej.

„Sagan”, życzymy jak najwięcej sukcesów w roli pierwszego trenera!

fot. Motor Lublin