Kibice

Komunikat ws. meczu z Górnikiem Łęczna

Poniżej prezentujemy treść komunikatu organizacyjnego dotyczącego meczu z Górnikiem Łęczna.

Odbiór koszulek „WALKA O EKSTRAKLASĘ” będzie możliwy od godziny 17, pod Sklepem Kibica.

Wszyscy kibice Łódzkiego Klubu Sportowego pod stadionem meldują się KONIECZNIE o godzinie 19:30. Nikt nie wchodzi na ostatnią chwilę. Podczas spotkania wszyscy słuchają się prowadzącego doping!

Ewentualne świętowanie awansu do ekstraklasy po meczu odbędzie się na stadionie. Obowiązuje kategoryczny zakaz wchodzenia na murawę – żadne okoliczności nie będą tego usprawiedliwiać.

Dla wszystkich kibiców „Rycerzy Wiosny” przed meczem zorganizowana będzie również strefa kibica, w której będzie można coś zjeść, napić się i przygotowywać się do meczu.

PS. Zostało odblokowanych jeszcze kilka sztuk biletów. Możecie je kupić na stronie bilety.stadionalunii.pl

WALCZYMY RAZEM

fot. Łukasz Żuchowski