Sporty Walki

„Dajmos” wchodzi do oktagonu Cage Warriors!

Już dziś Łukasz Kopera zadebiutuje na gali jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie. Ełkaesiak zmierzy się z teoretycznie mniej doświadczonym, ale bardzo niebezpiecznym Georgem Hardwickiem w jednej z głównych walk piątkowego wieczora!

„Dajmos” w ostatnim czasie związany był z rosyjską federacją ACA. W obliczu ostatnich wydarzeń zza naszą wschodnią granicą menadżer ełkaesiaka zdecydował się zerwać jego umowę z ACA i poszukać dla ełkaesiaka nowej organizacji. Cage Warriors jest jedną z najlepszych federacji MMA na świecie i stanowi jedną z najprostszych dróg do UFC!

W pierwszej z pięciu zakontraktowanych z brytyjską federacją walk „Dajmos” zmierzy się z Georgem Hardwickiem. Brytyjczyk może pochwalić się bilansem 8 wygranych, 1 przegrana, a do pojedynku z ełkaesiakiem przystępować będzie z serią czterech kolejnych zwycięstw.

Łukasz nie ma się jednak czego obawiać. Na papierze to on jest zdecydowanie bardziej doświadczony (bilans 10:6), a jego rywale w ACA byli zdecydowanie bardziej wymagający od Anglika. Kopera będzie chciał także odnieść pierwsze zwycięstwo po serii dwóch porażek, co jedynie podniesie jego motywację do tego pojedynku.

„Dajmos” wystąpi podczas dzisiejszej gali Cage Warriors 134. Pojedynek ełkaesiaka zestawiony został jako piąta walka wieczoru.

„Dajmos” war! Jesteśmy z tobą!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119