Maciej Wolski: Liczymy na wygraną z Koroną

Maciej Wolski udzielił wywiadu klubowej telewizji przed spotkaniem z Koroną Kielce. Zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego wierzy, że zespół wygra w końcu z kielczanami i zgarnie kolejne trzy punkty w tym sezonie.

O przygotowaniach do meczu z Koroną

– We wtorek zaczęliśmy przygotowania na wysokiej intensywności deszczu. Przygotowania idą tak jak co tydzień bardzo intensywnie. Ciężko trenujemy, aby w weekend zgarnąć kolejny komplet punktów.

O warunkach atmosferycznych

– Deszcz bardzo mocno padał podczas naszego wtorkowego treningu, ale taka jest piłka i jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Troszkę inaczej to wyglądało, ale pogoda nie przeszkodziła nam w treningu. Klimat się zmienia, więc możemy spodziewać się w weekend podobnej pogody i być przygotowanym na wszystko. 

O Koronie Kielce

– W poprzednich dwóch meczach nie poszło nam z Koroną, jednak liczymy, że w niedzielę uda nam się to odmienić i wygramy z tym zespołem. Korona ma teraz zupełnie inny skład personalny przede wszystkim, ale na to jesteśmy przygotowani. Mamy w klubie odprawy na temat przeciwnika, więc przygotowujemy się najlepiej jak możemy pod Koronę. Mam nadzieję, że zmienimy to co nie poszło nam w ostatnich meczach i wygramy. 

O przygotowaniu do sezonu

– Bardzo się cieszę, że mogę występować przez tyle minut w spotkaniach. To jest zasługa trenerów od przygotowania motorycznego. Wykonują świetną robotę i widać, że w meczach nie brakuje nam prądu i możemy biegać na dużej intensywności przez 90 minut. 

O meczu z Arką 

– Szkoda przerwanej passy zwycięstw, ale bardzo szanujemy ten punkt, bo może okazać się kluczowy w walce o awans z tym przeciwnikiem. Był to ciężki mecz i mogliśmy się nawet pokusić o trzy punkty, ale równie dobrze mecz mógł zakończyć się inaczej. Szanujemy ten punkt. 

O Kubie Romanowiczu

– Kubę pamiętam jeszcze z poprzedniego pobytu w pierwszej drużynie. Na pewno dojrzał piłkarsko. Jak przychodziłem do klubu to nie miał doświadczenia z seniorami, a teraz jest już po wypożyczeniu. Widać, że to mu dużo dało. Zmężniał i jest bardziej ograny. Mam nadzieję, że zaprocentuje to w pierwszym zespole. 

Foto: ŁKS Łódź