Piłka NożnaWypowiedzi

Wypowiedzi piłkarzy po meczu kontrolnym z CSC Selimbar

Ełkaesiacy rozbili w niedzielne popołudnie rumuńskiego drugoligowca, CSC Selimbar 5:0. Po spotkaniu czterech graczy biało-czerwono-białych zabrało głos na temat tego sparingu.

Piotr Janczukowicz:

– Wchodziłem na boisko przy naszym trzybramkowym prowadzeniu, ale to był sparing, a do takich meczów trzeba podchodzić na sto procent i tak, jakby po zmianie było nadal 0:0. Cieszę się więc, bo ci, którzy weszli na ostatnie pół godziny, w tym i ja, też wygrali swój „mały mecz” 2:0. I cieszą mnie takie akcje, jak ta na 4:0, gdy po świetnym podaniu Macieja Dąbrowskiego mogłem pomóc drużynie i zagrać do Stipe Juricia, który wykończył atak skutecznym strzałem. Przed nami nadal dużo pracy, więc nadal się na niej skupiamy.

Mateusz Bąkowicz:

– Wbrew pozorom nie było to wcale łatwe spotkanie. Pierwsze minuty, chociaż pod nasze dyktando, nie wskazywały na to, że wygramy tak wysoko. Z drugiej strony, byliśmy dobrze przygotowani, a i Rumuni nie zdołali nas dzisiaj niczym zaskoczyć. Dobrze pracujemy w trakcie zgrupowania. Każdy trening i każda gra kontrolna do dobry prognostyk przed inauguracją piłkarskiej wiosny.

Stipe Jurić:

– Uważam, że rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, w dodatku od pierwszej do ostatniej minuty. Myślę, że to był w naszym wykonaniu najlepszy mecz sparingowy w tym roku zarówno pod względem operowania piłką, jak i organizacji gry. Dziś zagrałem pół godziny i starałem się dać z siebie wszystko, co najlepsze. Bardzo się cieszę, że wykorzystałem dwie z trzech okazji.

Jan Kuźma:

–  Grało się dziś naprawdę fajnie. Pod względem fizycznym i piłkarskim wyglądaliśmy bardzo dobrze, tym bardziej cieszy to sparingowe zwycięstwo. Od początku przejęliśmy inicjatywę. Szybko zdobyliśmy bramkę i dzięki temu nabraliśmy pewności siebie. Czuję, że rywalizacja o miejsce w składzie jest dla mnie bardzo dobra. Maksymilian Rozwandowicz i Jakub Tosik to bardzo doświadczeni zawodnicy. Uczę się od nich i staje się także dzięki nim lepszym piłkarzem. I oczywiście mam nadzieję, że zdołam z nimi powalczyć o miejsce w składzie, bo taki mam cel.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119