Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Składy na mecz Podbeskidzie – ŁKS

Już za niespełna godzinę rozpocznie się pojedynek Łódzkiego Klubu Sportowego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Prezentujemy składy obu drużyn na to spotkanie!

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Bonifacio, Wypych, Kowalski-Haberek, Frelek, Biliński, Polkowski, Goku, Scalet, Rodriguez

Ławka rezerwowych: Polaček, Janota, Bieroński, Milašius, Merebashvili, Misztal, Gutowski, Mikołajewski, Wełniak

ŁKS Łódź: Marek Kozioł – Mateusz Bąkowicz, Nacho Monsalve, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga – Maksymilian Rozwandowicz, Antonio Dominguez, Michał Trąbka – Pirulo, Maciej Wolski, Maciej Radaszkiewicz.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt – Mateusz Kowalczyk, Kamil Dankowski, Samu Corral, Javi Moreno, Kelechukwu, Ricardinho, Jan Kuźma, Mieszko Lorenc.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport