NewsPiłka Nożna

Mateusz Kowalczyk z powołaniem na zgrupowanie kadry U-19!

Mateusz Kowalczyk dobrze rozpoczął sezon Fortuna 1. Ligi, będąc wyróżniającym się zawodnikiem ŁKS-u i zdobywając w sześciu spotkaniach dwie bramki. Jego postawa została doceniona przez selekcjonera kadry U-19, który powołał go na dwudniowe zgrupowanie tej reprezentacji w Redzie.

Kowalczyk dzięki wejściu do pierwszej drużyny ŁKS-u na początku tego roku, już wcześniej był dostrzegany przez młodzieżowe kadry Polski, a konkretnie przez kadrę U-18. W marcu udał się na dwudniowe zgrupowanie konsultacyjne, zaś w czerwcu zadebiutował z orzełkiem na piersi w meczu ze Słowenią.

Dobre wejście w nowy sezon Fortuna 1. Ligi w wykonaniu tego utalentowanego środkowego pomocnika nie zostało pominięte przez selekcjonera kadry U-19, Marcina Brosza. Powołał on Kowalczyka na dwudniowe zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia w Redzie. Wśród pozostałych powołanych możemy znaleźć nazwiska zawodników rozwijających się w różnych klubach europejskich, ale także reprezentujące barwy polskich zespołów (w tym ligowych rywali ŁKS-u, takich, jak Skra Częstochowa, Arka Gdynia czy Wisła Kraków).

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119