Raport kartkowy przed meczem z Ruchem Chorzów: Kowalczyk i Dąbrowski zagrożeni

Zarówno „Rycerze Wiosny”, jak i Ruch Chorzów nie muszą dokonywać zmian w składzie ze względu na zawieszenia za kartki, jednak są w tych drużynach zawodnicy, którzy mogą już obawiać się takiej kary. W ŁKS-ie uważać będą musieli kapitan zespołu oraz utalentowany młodzieżowiec ze środka pola.

W drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego po 7 kolejkach Fortuna 1. Ligi już dwóch zawodników jest zagrożonych zawieszeniem. Mowa o Macieju Dąbrowskim Mateuszu Kowalczyku, którzy mają już po trzy żółte kartki, zatem następne upomnienie od sędziego będzie oznaczało dla nich jeden mecz zawieszenia.

W zespole przyjezdnych na żółte kartki musi uważać Konrad Kasolik, który na koncie ma 3 żółte kartki i podobnie, jak wspomnieni ełkaesiacy, po kolejnym upomnieniu od arbitra czekać go będzie mecz pauzy.

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski, Mateusz Kowalczyk – 3 (zagrożeni)

Dawid Kort, Pirulo, Władysław Ochronczuk, Nelson Balongo, Piotr Janczukowicz, Michał Trąbka, Jan Kuźma, Nacho Monsalve – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport