Piłka NożnaRezerwy

Wygrana rezerw z Omegą Kleszczów

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego nadal bezbłędni w tym sezonie IV ligi. Podopieczni Marcina Matysiaka wygrali w Łękińsku z Omegą Kleszczów 4:2 i wszystko wskazuje na to, że utrzymają pierwsze miejsce w tabeli po trzech kolejkach.

W drużynie ŁKS-u od pierwszej minuty na murawie zobaczyliśmy powracających po wypożyczeniach Jakuba Romanowicza i Oskara Koprowskiego. Poza kadrą znaleźli się Piotr Tazbir i Mieszko Lorenc, ale spowodowane to było dołączeniem tych piłkarzy do pierwszej drużyny w Woli Chorzelowskiej. Obaj zagrali w sparingu z Koroną Kielce.

Mecz dobrze rozpoczął się dla łodzian. Po szybkiej kontrze w 10 minucie do siatki trafił Dariusz Gmosiński i wyprowadził ŁKS na jedno bramkowe prowadzenie.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale od początku drugiej połowy bardzo mocno przycisnęli piłkarze Omegi. Efektem tego był gol z rzutu karnego w 50 minucie autorstwa Krzysztofa Kowalskiego. 

W dalszej fazie meczu ełkaesiacy pokazali charakter i zdobyli trzy gole przechylając szalę zwycięstwa na własną stronę. Do siatki trafili kolejno Adrian Czypicki, Jakub Piela i Tomasz Górecki. Ten ostatni w 87 minucie musiał opuścić plac gry z powodu obejrzenia czerwonej kartki.

Omegę stać było na jeszcze jedno trafienie. W 80 minucie gola zdobył Filip Zatorski. 

Po wygranej w Łękińsku ŁKS II ma na swoim koncie komplet dziewięciu punktów i przed zakończeniem spotkania Stali Głowno ze Zjednoczonymi Stryków plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli IV ligi.

Omega Kleszczów – ŁKS II Łódź 2:4 (0:1)

Bramki: Kowalski 50-k, Zatorski 80 – Gmosiński 10, Czypicki 58, Piela 69, Górecki 74.

Skład ŁKS-u: Kucharski – Lasota, Ślęzak, Koprowski – Karlikowski (Lebkuchen 55′), Czypicki, Górecki, Lipień (Włodarczyk 90′), Romanowicz (Król 78′) – Piela (Grzejdziak 90′), Gmosiński (Lambrecht 84′)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119