Piłka Nożna

W piątek gra reprezentacja U-21 z Sobocińskim w składzie

Zawodnicy młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 21 w piątek rozegrają kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy z Rosją. W składzie Polaków nie powinno zabraknąć środkowego obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego Jana Sobocińskiego. 

Po dwóch pierwszych spotkaniach w grupie 5, Polacy mają na koncie komplet punktów. Wygrane z Estonią i Łotwą zapewniły naszym zawodników pozycję lidera. W obu meczach Jan Sobociński zagrał pełne 90 minut i wszystko wskazuje na to, że w Jekaterynburgu również wystąpi od pierwszego gwizdka arbitra.

Najbliżsi rywale Rosjanie po remisie z Bułgarią i wygraną z Serbią plasują się na trzecim miejscu.

Mecz z Rosją rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja TVP Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119