Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie: Łukasz Dynel wraca do ŁKS!

Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego znów założy biało-czerwono-białe barwy! Łukasz Dynel podpisał z „Rycerzami Wiosny” roczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Dla 24-latka będzie to powrót na Aleję Unii po blisko sześciu latach.

Dynel po przenosinach do ŁKS-u, wzmocni rywalizację w pierwszej linii rezerw, które w kampanii 2021/22 będą rywalizować na poziomie trzeciej ligi. Napastnik ma doświadczenie w tych rozgrywkach – w minionym sezonie zdobył 12 goli dla KS Kutno. O miejsce w składzie będzie walczył z Maciejem Radaszkiewiczem. 

Ostatnie lata zawodnik spędził w Kutnie z przerwą na wypożyczenie do włoskiego czwartoligowca – ASD Citta di Acireale 1946. Wiosną 2020 roku rozegrał w tym zespole tylko dwa spotkania i musiał wracać do kraju z powodu wybuchu pandemii koronawirusa.

Wychowanek ŁKS-u występował w biało-czerwono-białych barwach w trzeciej lidze. Łącznie rozegrał 19 spotkań i zdobył w nich jedną bramkę – w domowym meczu z Oskarem Przysucha (6:2). W przeszłości Dynel grając w ŁKS był królem strzelców Centralnej Ligi Juniorów – strzelił wówczas 18 goli.

Rosły napastnik (192 cm wzrostu) podczas swojej przygody z piłką występował również w Andrespolii Wiśniowa Góra oraz Nerze Poddębice. 

Łukasz witamy z powrotem!