Piłka Nożna

Piłkarze ŁKS już po badaniach i pierwszym treningu

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do sezonu 2020/21 od badań wydolnościowych. W kolejnych dniach ełkaesiacy będą pracować na boisku i siłowni. 

Dzisiejszy dzień przy Alei Unii upłynął pod kątem różnorodnych badań medycznych i wydolnościowych oraz także na mierzeniu parametrów ciała. Wyniki badań i testów pozwolą określić sztabowi szkoleniowemu na dopasowanie obciążeń na cały okres przygotowawczy.

W treningu udział brało 27 zawodników z pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego i sześciu juniorów. Dziś w Łodzi pojawili się nowi zawodnicy Jakub Tosik i Piotr Gryszkiewicz. Z drużyną nie trenował jeszcze Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, który w najbliższych dniach będzie przechodził testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z ŁKS. W zajęciach nie brali udziału także Adrian Klimczak i kontuzjowany Marcel Wszołek.

Od jutra do piątku zawodników czekają po dwa treningi dziennie na własnych obiektach. W sobotę łodzian czeka jedna jednostka treningowa. Niedziela będzie dniem wolnym i czasem na przygotowanie się do obozu w Woli Chorzelowskiej, gdzie zespół wyjedzie w poniedziałek.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119